woman
Nákupní košík

Vyhledat produkt Kravaťák - e-shop Nejoblíbenější

DPD banner 200x200

220x200_europe_KRAVATAK  1 _1

Pánská košile Eterna Modern Fit "Druck"

Kód zboží:O_8704X177
Výrobce:Eterna
Popis:Proštíhlená easy-care košile Eterna s dlouhým rukávem ve vzorovaném provedení, bez náprsní kapsy. Límeček košile: Open Kent - otevřený límeček. Délka rukávu košile: 65 cm. Typ materiálu košile: druck.

Druck – extrémně hladký a lehký materiál s úpravou pro snadné žehlení, velice příjemný na omak.


Košile s easy-care úpravou pro snadné žehlení.


Košile Eterna jsou vyrobeny ze 100% švýcarské bavlny s antipachovou úpravou. Košile se během nošení nekrčí, nemačká a sama se dožehluje za pomoci tělesného tepla. Materiál vydrží v perfektním stavu i několik let.

Dostupnost:4 dny
Střih košile:Modern fit - proštíhlený střih
Límeček košile:Open Kent - otevřený límeček
Délka rukávu košile:65 cm - standardní dlouhý rukáv
Typ materiálu:Druck
Dostupné velikosti:38-46
Typ manžetyVariabilní manžeta na klasické i manžetové knoflíčky
Výběr varianty:
barva: světle modrá

Bonus program:149 bodůBonus program
Cena:1 490 Kč
ks
světle modrá

Nevíte si rady? Zeptejte se prodavače.

Opište kód z obrázku

 

 

Přednosti materiálů košilí Eterna:

 

Košile Eterna

- přírodní extra jemná 100% bavlna

- vysoká pevnost a odolnost materiálu

- dlouhodobá trvanlivost

- elegantní design

- nežehlivá úprava

- antipachová úprava

- dvouletá garance na kvalitu materiálu


Chcete se dozvědět o původu prvotřídního materiálu?


Vysoká úroveň kvality košilí Eterna je přímo vázána na původ vlákna a na důkladný výběr bavlny.

Pro Eternu se používají výhradně přírodní druhy bavlny pocházející ze špičkových klimatických oblastí, bez použití chemikálií během výroby.

Bavlněnou tkaninu pro košile Eterna zpracovává švýcarská společnost Swiss Cotton. Důležité pro pevnost látek Eterna a jejich snadnou údržbu je použití výhradně velmi jemných, mechanicky vyčesávaných přízí. Tím je dosaženo obzvláště vysoké hladkosti, pevnosti a trvanlivosti hotové tkaniny. Kvalitu výrobku poznáte okamžitě na první omak – tkanina je velmi jemná, prodyšná a příjemná k pokožce.

Košile Eterna - 100% švýcarská bavlna Košile Eterna - certifikát Okotex Standard 100Košile Eterna - záruka na vlastnosti materiálu

Přednosti materiálu jsou doloženy německým certifikátem kvality „Öko Tex Standard 100“, který je zárukou kvality a bezvadnosti výrobků. Košile byly testovány 15 mezinárodními instituty v oblasti textilního výzkumu.

Co se týče tovární výroby, košile jsou vyráběny výhradně v EU, kde má Eterna celý proces plně pod kontrolou. Nemusíte mít tak pochyby o kvalitě zpracování, jako je tomu často u výrobků z mimoevropské, zejména východoasijské produkce. 0 % reklamací je vypovídající předností košilí Eterna.


Nežehlivá úprava - konec s žehlením košilí!

Košile Eterna - nežehlivá úprava

Proč je nežehlící úprava tak důležitá? Neznamená totiž jen snadnou údržbu, ale především pohodlí při nošení. Tělesné klima - teplo a vlhkost – dokáže látku vyhlazovat lépe, než je tomu u výrobků bez nežehlící úpravy. Košile Eterna se díky použití prvotřídního materiálu nikdy při nošení nemačká.

Příjemný pocit při nošení souvisí přirozeně s omakem a povrchem látky. Mnohé látky po prvním vyprání působí kompaktně, studeně a poměrně tvrdě. Eterna však zachová příjemný měkký omak i po vyprání. Navíc košili lze nosit ihned po jejím vyprání a usušení.

 

Antipachová úprava - pro příjemný pocit i při celodenním nošení

Košile Eterna - Antismell úprava

Za označením „antismell“ se skrývá dlouholetý výzkumný projekt, na němž se firma Eterna Mode AG podílela společně s partnery ve Švýcarsku – čtěte dále.

Efektivní, dermatologicky nezávadná antipachová úprava patří k nejvýznamnějším inovacím textilního průmyslu. Nežádoucí jevy, jako jsou cigaretový kouř, tuk či pachy jídel, se prostřednictvím molekuly cyklodextrinu identifikují a při příštím praní odstraní. Takto se uplatňuje účinný princip matky přírody - nežádoucí jevy rozpoznat a zlikvidovat. A hlavně - tento efekt vydrží po celou dobu životnosti košile!

Díky antismell úpravě Eterna významně zvedá užitnou hodnotu svých produktů. Košile bude po celodenním nošení působit stále elegantně, Vy se večer budete cítit stejně svěže jako ráno a tento pocit dá Vašemu životu novou kvalitu.


Opravdu jednoduchá údržba? Ano!

Před praním je třeba košili Eterna zapnout a límec a manžety rukávů ohrnout směrem dovnitř. Tím zůstává třecí odpor v bubnu pračky na nejnižší možné míře. Na praní doporučujeme použít kvalitní prací prášky bez optických zesvětlovačů a dodržovat teplotu uvedenou na etiketě košile. Po vyprání mokrou košili jednoduše pověste na ramínko. Pověšená košile se bude během sušení sama vyhlazovat a poslední zbylá zmačkaná místa rychle zmizí již přímo během nošení díky působení tělesného tepla.