woman
Nákupní košík

 | Novinka

Společenská košile Eterna Gala Modern Fit "Twill"

Kód zboží:O_8217X367
Výrobce:Eterna
Popis:Luxusní nežehlivá společenská košile Eterna se skrytou légou a dvojitou manžetou. Proštíhlený střih Modern Fit. Forma límečku: Classic Kent - klasický límeček. Délka rukávu košile 65 cm. Materiál popelín / twill. Košile má dvojitou manžetu na manžetové knoflíčky.

Twill – základní materiál popelín v kombinaci s decentními keprovými proužky ve struktuře látky. Košile ideální pro společenské a slavnostní příležitosti.


Košile Eterna ze 100% švýcarské nežehlivé bavlny s antipachovou úpravou. Košile se díky použití speciálně vyvinutého vlákna během nošení nekrčí a nemačká. Materiál vydrží v perfektním stavu i několik let.

Všechny košile Eterna mají nežehlivou a antipachovou úpravu, nemačkají se a samy se dožehlují za pomoci tělesného tepla. Vlákna jsou vyrobena ze 100% bavlny, košile vydrží v perfektním stavu i několik let.

Dostupnost:4 dny
Výběr varianty:
barva: smetanová

Bonus program:179 bodůBonus program
Cena:1 790 Kč
ks
smetanová

Nevíte si rady? Zeptejte se prodavače.

Opište kód z obrázku

 

 

Přednosti materiálů košilí Eterna:

 

Košile Eterna

- přírodní extra jemná 100% bavlna

- vysoká pevnost a odolnost materiálu

- dlouhodobá trvanlivost

- elegantní design

- nežehlivá úprava

- antipachová úprava

- dvouletá garance na kvalitu materiálu


Chcete se dozvědět o původu prvotřídního materiálu?


Vysoká úroveň kvality košilí Eterna je přímo vázána na původ vlákna a na důkladný výběr bavlny.

Pro Eternu se používají výhradně přírodní druhy bavlny pocházející ze špičkových klimatických oblastí, bez použití chemikálií během výroby.

Bavlněnou tkaninu pro košile Eterna zpracovává švýcarská společnost Swiss Cotton. Důležité pro pevnost látek Eterna a jejich snadnou údržbu je použití výhradně velmi jemných, mechanicky vyčesávaných přízí. Tím je dosaženo obzvláště vysoké hladkosti, pevnosti a trvanlivosti hotové tkaniny. Kvalitu výrobku poznáte okamžitě na první omak – tkanina je velmi jemná, prodyšná a příjemná k pokožce.

Košile Eterna - 100% švýcarská bavlna Košile Eterna - certifikát Okotex Standard 100Košile Eterna - záruka na vlastnosti materiálu

Přednosti materiálu jsou doloženy německým certifikátem kvality „Öko Tex Standard 100“, který je zárukou kvality a bezvadnosti výrobků. Košile byly testovány 15 mezinárodními instituty v oblasti textilního výzkumu.

Co se týče tovární výroby, košile jsou vyráběny výhradně v EU, kde má Eterna celý proces plně pod kontrolou. Nemusíte mít tak pochyby o kvalitě zpracování, jako je tomu často u výrobků z mimoevropské, zejména východoasijské produkce. 0 % reklamací je vypovídající předností košilí Eterna.


Nežehlivá úprava - konec s žehlením košilí!

Košile Eterna - nežehlivá úprava

Proč je nežehlící úprava tak důležitá? Neznamená totiž jen snadnou údržbu, ale především pohodlí při nošení. Tělesné klima - teplo a vlhkost – dokáže látku vyhlazovat lépe, než je tomu u výrobků bez nežehlící úpravy. Košile Eterna se díky použití prvotřídního materiálu nikdy při nošení nemačká.

Příjemný pocit při nošení souvisí přirozeně s omakem a povrchem látky. Mnohé látky po prvním vyprání působí kompaktně, studeně a poměrně tvrdě. Eterna však zachová příjemný měkký omak i po vyprání. Navíc košili lze nosit ihned po jejím vyprání a usušení.

 

Antipachová úprava - pro příjemný pocit i při celodenním nošení

Košile Eterna - Antismell úprava

Za označením „antismell“ se skrývá dlouholetý výzkumný projekt, na němž se firma Eterna Mode AG podílela společně s partnery ve Švýcarsku – čtěte dále.

Efektivní, dermatologicky nezávadná antipachová úprava patří k nejvýznamnějším inovacím textilního průmyslu. Nežádoucí jevy, jako jsou cigaretový kouř, tuk či pachy jídel, se prostřednictvím molekuly cyklodextrinu identifikují a při příštím praní odstraní. Takto se uplatňuje účinný princip matky přírody - nežádoucí jevy rozpoznat a zlikvidovat. A hlavně - tento efekt vydrží po celou dobu životnosti košile!

Díky antismell úpravě Eterna významně zvedá užitnou hodnotu svých produktů. Košile bude po celodenním nošení působit stále elegantně, Vy se večer budete cítit stejně svěže jako ráno a tento pocit dá Vašemu životu novou kvalitu.


Opravdu jednoduchá údržba? Ano!

Před praním je třeba košili Eterna zapnout a límec a manžety rukávů ohrnout směrem dovnitř. Tím zůstává třecí odpor v bubnu pračky na nejnižší možné míře. Na praní doporučujeme použít kvalitní prací prášky bez optických zesvětlovačů a dodržovat teplotu uvedenou na etiketě košile. Po vyprání mokrou košili jednoduše pověste na ramínko. Pověšená košile se bude během sušení sama vyhlazovat a poslední zbylá zmačkaná místa rychle zmizí již přímo během nošení díky působení tělesného tepla.