woman
Nákupní košík

Košile a kravaty - Kravaťák.cz // Produkty // Dámské oblečení // Prádlo proti celulitidě

Aktivní odbourávání celulitidy 


Trvalý efekt použití prádla proti celulitidě z naší nabídky je zaručen tím, že Bioaktivní vlastnosti produktů BioFir se neztratí a nezmění praním, ani při použití změkčovačů. Aktivní BIO-Krystaly jsou plně obsaženy v materiálu příze, ze které je materiál pro prádlo upleten. Vlastnosti si udrží po celou dobu užívání.

Celkový výsledek v boji proti celulitidě je závislý na délce a pravidelnosti používání prádla proti celulitidě. Výrobce doporučuje užívání minimálně 6 hodin denně a to po dobu nejměně 30ti dnů. Výrazně lepšího efektu lze dosáhnout při používání i v nočních hodinách, kdy se efekt projevuje dříve, díky odpočinku a regeneraci buněk.

anticelulite_biokrystal
Jak aktivní krystaly BioFir fungují?

Aktivní mikrokrystaly BioFir obsažené v mikrovláknu při kontaktu s pokožkou absorbují tělesné teplo, které je přeměněno na tzv. vzdálené infračervené paprsky, které stimulují buněčný metabolismus.

Při tomto procesu se uvolňuje oxid dusnatý, který způsobuje relaxaci hladké svaloviny cév. Díky tomu dochází k rozšíření jejich průměru a k průtoku krve. Tím je posilován i imunitní systém. Lepším krevním oběhem se zvyšuje hladina kyslíku v buňkách a pomáhá se celému kardiovaskulárnímu systému.

anticelulite_infra
Aktivní krystaly zmenšují hrubost kůže neboť pomocí lymfatického odvodnění pomáhají porazit celulitidu.

Detaily mikrocirkulace. Původní obrázek na levé straně ukazuje prostupnost cév (hot spoty v červené barvě), které se zvětšily po biostimulaci mikrovláknem s aktivními biokrystaly. Infračervený obraz představuje dobrovolníky před a po používání prádla.

anticelulite_certifikat
Certifikát

Výrobce prádla proti celulitidě vlastní mezinárodně uznávaný prestižní certifikát Oekotex. Ten dokládá, že produkty při výrobním procesu nejsou napuštěny, ani neobsahují žádnou chemickou látku, která by mohla poškodit , nebo ublížit lidskému zdraví.

 

 

Tabulka velikostí - prádlo proti celulitidě SCALA Biofir

S M L XL
konfekční velikost 38-40 42-44 46-48 48-50
obvod přes prsa (cm) 84-88 89-93 94-101 102-110
obvod hrudníku (cm) 68-73 74-80 81-87 88-95
obvod v pase (cm) 62-72 73-78 79-84 85-90
obvod přes boky (cm) 90-94 95-99 100-107 108-116
 | Akční nabídka

Poziční podprsenka, vel. M - SLEVA 50%

Kód zboží:Scala 0153
Popis:SCALA BioFir prádlo proti celulitidě
Dostupnost:Ihned
Materiálové složení : 80%nylon a 20%elastanKrystaly zabudované přímo v tkanině nepřetržitě masírují kůži a zlepšují průtok krve v podpažní i podprsní části
Prsní svaly a kůže je nucena ubrat na hmotnostiNošení zlepšuje Vaši postavu
Snižuje se svalové napětí v zádech, šíji a ramenou! Díky změně způsobu, kterým si sedáte a chodíte zlepšujete svou postavuBarva béžová
Výběr varianty:
velikost: M

Bonus program:87 bodůBonus program
Běžná cena: 1 740 Kč
Vaše cena: 870 Kč
ks

Nevíte si rady? Zeptejte se prodavače.

Opište kód z obrázku