Nyní doprava ZDARMA na všechny košile !!! Nyní doprava ZDARMA na všechny košile !!! Nyní doprava ZDARMA na všechny košile !!! Nyní doprava ZDARMA na všechny košile !!! Platí po ČR.

Tkaniny

 

Popeline/Popelín

csm_stoff_popeline_bf5a586708

Nejběžněji používaný materiál pro výrobu pánských košilí. Jemně strukturovaná tkanina je vyrobena z nahusto utkaných jemných přízí. Všechny vlákna mají stejnou barvu, materiál má proto jednobarevný charakter. Košile mají hladký a souvislý povrch, jsou lehké, pevné a odolné.

Jméno pochází z franze. Slovo pro papeže, totiž "pape" (z Avignonu, papežství ve 14. století).

 

 

Oxford

csm_stoff_oxford_01_09eb4beab1

Mírně hrubá struktura z hrubších přízí, které jsou tkány střídavě pod a nad osnovou látky. Podobně jako materiál natté má oxford plastický a lesklý charakter, nicméně není tak silný a výrazný. Vlákna nejsou tkaná nahusto, proto je košile stále lehká a výrazně prodyšná.

 

 

 

Chambray

chambrayVelmi elegantní tkanina tvořená z hustě utkaných jemných vláken. Materiál má dvoubarevnou strukturu, přičemž základní barva košile je protkána vždy s bílou nití. Povrch košile je velmi hladký, měkký a díky použití bílé nitě zdánlivě poloprůhledný. Košile jsou stejně jako popelín lehké a materiál pevný. Velmi dobře se hodí do obleků. Chambray patří k nejoblíbenějším materiálům mezi spotřebiteli.

 

 

 Natté

csm_stoff_natte_704c43cf52Mírně hrubá struktura tvořená střídaným šachovnicovým tkaním jemných a hrubých přízí. Je tím dosaženo pěkného plastického vzhledu a lesku košile. Materiál má charakter plátenného povrchu; oproti ostatním materiálům je silnější, avšak výrazně prodyšnější.

 

 

 

Pruhované varinaty

csm_stoff_streifen_1d70b0bb6d

Millerayé – výrazně hladká tkanina, tvořená seskupením tenkých vláken v podélném směru. Materiál je díky použití tenkých vláken velmi jemný. Millerayé je u košilí Eterna vždy v kombinaci bílých a barevných vláken, čímž je dosaženo dvoubarevné proužkované struktury. Materiál je mimořádně lehký, ideální pro nošení v letní sezóně.

Cotelé - velmi pevná, mírně strukturovaná bavlněná tkanina se svislým žebrováním a proužkovaným charakterem.

 

 

Struktur   

Tkanina je tvořena z hustě utkaných jemných vláken ze dvou přízí. Základní barva košile je v kombinaci s bílou přízí. Materiál struktur má plastický charakter a na pohled je velmi lesklý. Košile jsou lehké, pevné a odolné.


Popeline mikrokaro - materiál popelín ve vzorované variantě s jemnou kostičkou. Atraktivní košile vhodná i pro volnočasové aktivity. 

Print - materiál popelín s jemným tištěným vzorem. Atraktivní košile vhodná i pro volnočasové aktivity. 

Satin - základní materiál popelín v kombinaci s dekorativními saténovými proužky, které dodávají košili výrazný lesk. Košile jsou velice vhodné k oblekům, ideální pro společenské a slavnostní příležitosti.


 

 

 

 

 

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.