Jak se má obléct ženich na svatbu?

Pro ženicha je důležitý dobře padnoucí oblek (ne smoking ten není na svatbu společensky vhodný, protože se jedná o večerní oděv). Na výběr máte z různých střihů - volnějších pro pány s mužnou postavou nebo stále oblíbenější Slim střihy. Dalším důležitým aspektem je barva . Vybírat můžete z různých barevných odstínů tmavé nebo světlé.  Zde nezapomínejte, že tmavé obleky sluší mužům tmavšího i světlejšího typu, zatímco ty světlé svatební obleky se doporučuje pouze mužům tmavšího typu. 

                                dressingfordaytimeweddings

Ať už jste si vybrali světlý nebo tmavý oblek, košile by vždy měla být světlá, nejoblíbenější barva je bílá nebo smetanová (champagne). Barevnou košili raději nechte doma v šuplíku. Svatební košile se od klasických košilí odlišují légou - páskou, která zakrývá knoflíky a zapínáním rukávů manžetovými knoflíčky. Pokud chcete působit opravdu dobře, vyberte si košili ze 100% kvalitní bavlny, nejlépe v nemačkavém provedení. V případě, že vaše svatba bude v horkých letních měsících, doporučujeme pořídit si alespoň 2 košile, aby se ženich mohl převléct a cítil se dobře během celého svatebního dne. 

Aby jste s nevěstou tvořili dokonalí pár, slaďte se pomocí doplňků. Vyberte si kravatu, motýlka, askot nebo regatu (zde se žádné meze nekladou) v barvě doplňků nebo svatební kytice nevěsty. Barevně má ženich ladit s nevěstou a né se svatební výzdobou.

Pokud chcete zcela vynikat nad ostatními svatebními hosty, nezapomeňte na vestičku. Vesta dokonale sjednotí váš oblek, a vy budete vypadat elegantně a luxusně.

Poslední dokonalou tečkou by měly být manžetové knoflíčky. Vhodně zvolené knoflíčky dokáží celkový dojem jen umocnit. A pokud si na knoflíčky necháte vygravírovat datum vaší svatby, budete mít krásnou vzpomínku.

Ženich by měl být na svatbě nepřehlédnutelný. Neměl by se ztrácet mezi ostatními tmavými obleky. Vhodně zvolená svatební vesta je to správné řešení. Vesta dokonale sjednotí váš oblek, budete vypadat elegantně a luxusně. Vestu barevně slaďte se šaty nevěsty, její kyticí nebo jejími doplňky. Častá chyba, které se dopouští stále spousta mužů je, že doplňky ladí podle barvy svatební tabule. Ženich však není kus žvance, aby musel ladit s barvami stolu. Patří k nevěstě, s ní má tvořit dokonale sladěný pár.

Jak správně nosit svatební vestu?

Klasické oblekové vesty jsou na zadní straně šité z lehkého lesklého materiálu - z podšívkoviny saténu, aby vám ve vestě a saku nebylo příliš teplo. Pokud si během svatebního veselí odložíte sako, musíte si odložit i vestu a ponechat si pouze košili s kravatou. Pokud chcete nosit vestu bez saka, pořiďte si vestu šitou z jednoho materiálu (tzn. zadní díl vesty je ze stejného materiálu jako přední díl). Délka vesty by měla být těsně pod pasový límec kalhot, aby nebyl vidět pásek. V případě, že máte zapnuté sako, měl by z vesty být vidět pouze vrchní knoflík.

Při výběru vesty vsaďte na kvalitu a tradici. Dopřejte si trochu luxusu. Německá firma Brinkleys šije svatební doplňky již přes 40 let. V nabídce pro Vás máme elegantní svatební saténové vesty. Vybírat můžete vesty vzorované nebo jednobarevné, v klasickém střihu nebo slim střihu. K vestě můžete zakoupit i vázanku (motýlek, kravatu nebo plastron) v sadě s kapesníčkem. Svatební vesty v nabídce 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.