Jak vybrat střih košile?

Šaty dělají člověka, zejména v obchodním životě. Oblek, košile a kravata musí být mistrovsky sladěny a opticky koordinovány, abyste udělali dojem u zákazníků, obchodních partnerů nebo potenciálních zaměstnavatelů. Správné oblečení vhodné pro danou příležitost určuje styl, kompetence a serióznost a může vám poskytnout rozhodující výhodu oproti vašim konkurentům.

Jak vybrat správnou košili?

Pokud chcete koupit košili, často máte přesné představy o barvě, vzoru a stylu. Ale abyste našli opravdu perfektní košili, mělo by na začátku být kritérium: střih. Pouze skvěle sedící košile zajišťuje, že v košili vypadáte elegantně a dobře upravený. Pokud košili hyzdí mnoho záhybů a košile nesedí, pak ani ta nejkrásnější, nejkvalitnější a nejmódnější košile nevypadá opravdu dobře. 

Gr-ssenundschnittlandingpage

ETERNA nabízí čtyři typy střihů, které nositeli nabízejí to nejlepší. Od komfortního Comfort Fit, moderního Modern Fit a Slim Fit až po super štíhlý Super Slim. Každý střih má určité vlastnosti, které by kupující měli při výběru zohlednit. 

Comfort Fit -  Pro všechny muže, kterým se líbí elegantní, ale ne příliš úzké košile. Comfort fit je určen pro muže, kteří dávají přednost volnému střihu.

Modern Fit - Pro muže, kteří chtějí interpretovat klasický vzhled poněkud moderněji. Střih Modern Fit je lehce proštíhlený a typově se hodí pro většinu postav.

Slim Fit - Pro muže štíhlých postav, kteří si uvědomují své tělo. Košile střihu Slim Fit jsou projmuté na správných místech a dokonale kopírují siluetu těla.

Super Slim Fit - Pro muže velmi štíhlých postav od ramen až po pas. Ideální i pro mladé muže, kteří si vybírají svoji první košili.

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.