Kvalitní materiál

Přednosti košilí Eterna:

  • přírodní extra jemná 100% bavlna
  • vysoká pevnost, odolnost a dlouhodobá trvanlivost materiálu
  • elegantní design
  • nežehlivá úprava
  • antipachová úprava

 

worldwide-cotton-production

Etern– původ prvnotřídní bavlny

Vysoká úroveň kvality košilí Eterna je přímo vázána na původ vlákna a na důkladný výběr bavlny. Pro Eternu se používají výhradně přírodní druhy bavlny pocházející ze špičkových klimatických oblastí, bez použití chemikálií během výroby. Pouze první tři procenta celosvětové produkce bavlny splňuje tyto vysoké požadavky. 

Bavlněnou tkaninu pro košile Eterna zpracovává švýcarská společnost. Důležité pro pevnost látek Eterna a jejich snadnou údržbu je použití výhradně velmi jemných, mechanicky vyčesávaných přízí. Tím je dosaženo obzvláště vysoké hladkosti, pevnosti a trvanlivosti hotové tkaniny. Kvalitu výrobku poznáte okamžitě na první omak – tkanina je velmi jemná, prodyšná a příjemná k pokožce.

Přednosti materiálu jsou doloženy německým certifikátem kvality „Öko Tex Standard 100“, To znamená, že výrobky jsou průběžně testovány na škodlivé látky a všechny podniky a dodavatelé zapojené do výroby jsou ekologicky zaměřené. Košile byly testovány 15  mezinárodními instituty v oblasti textilního výzkumu.

Co se týče tovární výroby, košile jsou vyráběny výhradně v EU, kde má Eterna celý proces plně pod kontrolou. Nemusíte mít tak pochyby o kvalitě zpracování, jako je tomu často u výrobků z mimoevropské, zejména východoasijské produkce. 0 % reklamací je vypovídající předností košilí Eterna.


Eterna a nežehlící úprava

Proč je nežehlící úprava tak důležitá? Neznamená totiž jen snadnou údržbu, ale především pohodlí při nošení. Tělesné klima - teplo a vlhkost – dokáže látku vyhlazovat lépe, než je tomu u výrobků bez nežehlící úpravy. Košile Eterna se díky použití prvotřídního materiálu nikdy při nošení nemačká.

Příjemný pocit při nošení souvisí přirozeně s omakem a povrchem látky. Mnohé látky po prvním vyprání působí kompaktně, studeně a poměrně tvrdě. Eterna však zachová příjemný měkký omak i po vyprání. Navíc košili lze nosit ihned po jejím vyprání a usušení.

S cílem uspokojit náročné domácí i zahraniční trhy v budoucnosti, ETERNA neustále rozvíjí kvalitu a obsah svého sortimentu. Od roku 2014 rozšiřuje exkluzivní světovou inovaci " Stretch Non Iron " čistou bavlnu prémiového řady, která vykazuje elasticitu a nežehlivou úpravu bez přidání syntetických pramenů díky jedinečnému způsobu tkaní.


Eterna a antipachová úprava

Za označením „antismell“ se skrývá dlouholetý výzkumný projekt, na němž se firma Eterna Mode AG podílela společně s partnery ve Švýcarsku.

Efektivní, dermatologicky nezávadná antipachová úprava patří k nejvýznamnějším inovacím textilního průmyslu. Nežádoucí jevy, jako jsou cigaretový kouř, tuk či pachy jídel, se prostřednictvím molekuly cyklodextrinu identifikují a při příštím praní odstraní. Takto se uplatňuje účinný princip matky přírody -  nežádoucí jevy rozpoznat a zlikvidovat. A hlavně - tento efekt vydrží po celou dobu životnosti košile!

Díky antismell úpravě Eterna významně zvedá užitnou hodnotu svých produktů. Košile bude po celodenním nošení působit stále elegantně, Vy se večer budete cítit stejně svěže jako ráno a tento pocit dá Vašemu životu novou kvalitu.


 

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.