OMEZENÍ PROVOZU PRODEJNY 18.srpna - 21.srpna z důvodu částečné rekonstrukce bude omezen prodej. Zásilky eshopu budeme vydávat. Zboží nebude možno zkoušet ani vybrat.

Roušky

"Moje rouška chrání tebe, tvoje rouška chrání mě." Bavlněné roušky na ústa a nos - jednovrstvé, dvouvrstvé, plátěné, úpletové. Bavlněnou roušku, můžete použít opakovaně. Po použití roušku vyperte a vyžehlete, tím jí sterilizujete. V naší nabídce máme roušky profesionálně vyrobené v České republice. Modely jsou pánské, dámské, univerzální. Model, který je zavazovací na tkalouny je možno využít i pro větší děti. Dvouvrstvé bavlněné modely mají kapsy do kterých si můžete vložit filtr. Roušky z bavlněného úpletu jsou příjemné na nošení, nám se v nich dobře dýchá.

Pokud je momentálně některý model nedostupný nebo vyprodaný, omlouváme se, ale doplňujeme jak je to možné, poptávka je velice vysoká. Aktualizujeme nabídku, roušky neustále doplňujeme a expedujeme. Všechny objednávky evidujeme a vyřizujeme.

Doplnili jsme do prodeje  hydrofobní filtr - materiál typu melt-blown v gramáži 30g/m2 . Je elektrostaticky nabitý k zachycení částic o velikosti virů. Účinnost záchytu virů je minimálně 81 % což odpovídá ochraně FFP1. Filtry jsou určeny pro jednorázové použití, nelze je vyprat ani 100% dezinfikovat, jsou vhodné do látkových roušek s kapsou.

 

Nejprodávanější

89
495189495
Značky

Stránka 1 z 2 - 16 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 2 - 16 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.