Velikonoční akce na prémiová trička Eterna z kolekce Super Soft.
Sleva 25% se slevovým kódem: TRIKOE

Pánské šle Avantgard - pudrové, černá kůže

Neohodnoceno
Značka: Avantgard
Pánské látkové šle Avantgard. Šle do Y s koženým středem a zapínáním na klipy (34 mm). Materiál: 100 % polyester a 100 % kůže.
Dostupnost ihned
Kód: 878-981123-0
940 Kč / ks
Pánské šle Avantgard - pudrové, černá kůže
Neohodnoceno
Značka: Avantgard
Pánské látkové šle Avantgard. Nejenže pevně drží kalhoty na svém místě, ale ještě k tomu skvěle vypadají. Šle do Y s koženým středem a zapínáním na klipy (34 mm). Materiál: 100 % polyester a 100 % kůže. Balené v dárkovém balení.
Kategorie: Kšandy
barva: růžová
materiál: polyester
Typ provedení: Y
Vzor: jednobarevný
1.vzor: jednobarevný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Rodinná firma Avantgard vyrábí pánské společenské doplňky již 18 let. Značka Avantgard se soustředí na výběr těch nejlepších látek, kvalitní střih a precizní zpracování. V portfoliu najdete klasiku jakou jsou kravaty, motýlky, kapesníčky do saka a rukavičky do tanečních. Velkou oblibu mezi zákazníky si získaly stylové pánské šle, které nejenže pevně drží kalhoty na svém místě, ale ještě k tomu skvěle vypadají.

Podobné produkty

Šle Brinkleys - navy
2 390 Kč
Kód: B753-80-3-5-06
Šle Brinkleys - pudrové Kód: B29-80-3-5
Šle Brinkleys - smetanové
Novinka
Kód: B756-80-3-5-06
Šle Brinkleys - modrošedé Kód: B652-80-3-5-06
Šle Brinkleys - marine Kód: B499-80-2-5
Šle Brinkleys - modro-béžové Kód: B232-80-2-5