Velký výběr modelů za výhodné ceny v "A K C E - S L E V Y". Sleva 300,- Kč na košile Eterna s Nákupy Ona Dnes. Prodloužení otevírací doby prodejny d o 1 8 : 3 0 hodin.

Manžetové knoflíčky

banner-gravirovani

 
360
6501360650
Značky
barva
materiál
Povrch
Tvar
Typ Designu
Vhodné pro gravírování

Stránka 1 z 2 - 19 položek celkem

 • Manžetové knoflíčky Malyska Kód: SOR143
  ihned
  Obdelníkové manžetové knoflíčky, kombinace satinovaného a lesklého povrchu. Přechod mezi povrchy je dodělen plastickou linkou. Rozměr: 19x13mm.

  360 Kč
 • Manžetové knoflíčky Malyska Kód: SOR144
  ihned
  Decentní manžetové knoflíčky čtvercového tvaru. Rozměr: 15x15mm . Povrch knoflíčků je satinovaný ve stříbrné barvě. Jeden roh knoflíčků je v lesklém provedení oddělen palstickou linkou.

  360 Kč
 • Manžetové knoflíčky Malyska Kód: SOR145
  ihned
  Oblíbené manžetové knoflíčky. Povrch knoflíčků je v kombinaco matného a lesklého provedení. Dva růžky knoflíčků jsou lesklé, oddělené palstickou linkou. Elegantní doplněk pro společenské a svatební příležitosti. Jednoduché zapínání. Knoflíčky jsou balené v malé krabičce.

  360 Kč
 • Manžetové knoflíčky Malyska Kód: SOR184
  ihned
  Nevšední manžetové knoflíčky - uzlíky ve stříbrné barvě. Elegantní doplněk pro společenské a svatební příležitosti. Jednoduché zapínání. Knoflíčky jsou balené v malé krabičce.

  360 Kč / ks
 • Manžetové knoflíčky Malyska se štrasy Kód: SOR133
  ihned
  Společenské manžetové knoflíčky obdelníkového tvaru, užší rozměr 2x1cm. Knoflíčky jsou v leském provedení zdobené rytými čtverečky a jedním kamínkem. Elegantní doplněk pro společenské a svatební příležitosti. Jednoduché zapínání. Knoflíčky jsou balené v malé krabičce.

  360 Kč
 • Manžetové knoflíčky Malyska vhodné pro gravírování Kód: SOR156
  ihned
  Decentní manžetové knoflíčky obdelníkového tvaru. Rozměr: 20x10mm. Kombinace lesklého a matného povrchu v polovině jsou předěleny plastickou linkou.

  360 Kč / ks
 • Manžetové knoflíčky Soraya Kód: SOR109
  ihned
  Decentní manžetové knoflíčky ve stříbrné barvě v lesklém provedení. Knoflíčky jsou zdobeny kombinací plastických destiček v šedé barvě. Rozměr: 15x10mm. Elegantní doplněk pro společenské a svatební příležitosti. Jednoduché zapínání. Knoflíčky jsou balené v malé krabičce.

  360 Kč / ks
 • Manžetové knoflíčky Soraya se štrasy Kód: SOR64
  ihned
  Elegantní manžetové knoflíčky v satinovaném provedení zdobené štrasovými kamínky. Knoflíčky jsou z kovu ve stříbrné barvě se štrasy.Rozměr: 16x16mm >Elegantní doplněk pro společenské a svatební příležitosti. Jednoduché zapínání. Knoflíčky jsou balené v malé krabičce.

  360 Kč
 • Manžetové knoflíčky Soraya se štrasy Kód: SOR98
  ihned
  Společenské manžetové knoflíčky obdelníkového tvaru ve stříbrné barvě zdobené řádkami štrasových kamínků. Knoflíčky zanačky Soraya. Elegantní doplněk pro společenské a svatební příležitosti. Jednoduché zapínání. Rozměr: 20X10mm

  360 Kč
 • Manžetové knoflíčky Soraya se štrasy Kód: SOR101
  ihned
  Manžetové knoflíčky obdelníkového tvaru, matného vzhledu se třemi tenkými linkami a štrasovým kamínkem. Knoflíčky značky Soraya.Rozměr: 18x12mm Elegantní doplněk pro společenské a svatební příležitosti. Jednoduché zapínání. Knoflíčky jsou balené v malé krabičce.

  360 Kč
 • Manžetové knoflíčky Soraya se štrasy Kód: SOR119
  ihned
  Obdelníkové manžetové knoflíčky ve stříbrné barvě zdobené kombinací lesklého a matného povrchu. Knoflíček je ozdoben štrasovým kamínkem. Rozměr: 20x14mm. Elegantní a luxusní doplněk pro svatební a společenské příležitosti. Stříbrné knoflíčky jsou univerzální, lze je nosit ke všem barvám košilí....

  360 Kč
 • Manžetové knoflíčky Soraya vhodné pro gravírování Kód: SOR96
  ihned
  Manžetové knoflíčky obdelníkového tvaru značky Soraya. Materiál: kov ve zlaté barvě v matovém prvedení. Elegantní doplněk pro společenské a svatební příležitosti. Jednoduché zapínání.

  360 Kč / ks
 • Manžetové knoflíčky Soraya vhodné pro gravírování Kód: SOR100
  ihned
  Manžetové knoflíčky ve zlaté barvě plastického tvaru. Elegantní doplněk pro společenské a svatební příležitosti. Jednoduché zapínání. Knoflíčky jsou v malé krabičce.

  360 Kč / ks
 • Manžetové knoflíčky Soraya vhodné pro gravírování Kód: SOR103
  ihned
  Čtvercové manžetové knoflíčky značky Soraya ve zlaté barvě. Kombinace matného a lesklého provedení. Elegantní doplněk pro společenské a svatební příležitosti. Jednoduché zapínání.

  360 Kč / ks
 • Manžetové knoflíčky Soraya vhodné pro gravírování Kód: SOR104
  ihned
  Čtvercové manžetové knoflíčky značky Soraya. Knoflíčky jsou v leském provedení ve zlaté barvě. Po strách jsou dvě ozdobné linky. Elegantní doplněk pro společenské a svatební příležitosti. Jednoduché zapínání.

  360 Kč / ks
Další produkty

Stránka 1 z 2 - 19 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.