Jak se obléct do tanečních?

Do tanečních jedině jako dokonalý gentleman.

Pro někoho jsou taneční první velkou společenskou událostí, při které se dodržuje etiketa. Nevysmívejte se jí. Naopak, naučte se jí a dodržujte její pravidla a uvidíte, že společně začnete pracovat na svém charizma. A u dívek si navíc získáte obdiv. 

- Nejdůležitější je skvěle padnoucí oblek. Zapomeňte na oblek po straším bráchovi nebo dokonce na svatební oblek po otci. Potřebujete oblek, který dokonale padne vám. Dnes už se obleky dělají projmuté, nikde není zbytečně moc látky. Důležitá je správná délku rukávů a aby vás oblek v ramenou netáhl. Nezapomínejte také na dostatečně dlouhé kalhoty.

- Košili do tanečních volte bílou. I zde platí pravidlo, že vám košile musí skvěle padnou. Příjemně se budete cítit v bavlněné košili ve vhodně zvoleném střihu. Správnou délku rukávu změříte tak, že rozepnete manžetu, svěsíte ruku a ujistíte se, okraj košile sahá až k prvnímu kloubu u palce. Pokud se obáváte, že košili propotíte, vezměte si triko pod košili, které vás může ušetřit nepříjemných okamžiků. 

                8817_00f182_detail_big             8817_00f182_model_front_big             8817_00f182_model_nah_big             8817_00f182_model_rueck_big  

- Motýlek s kapesníčkem do kapsičky saka je nesmrtelná klasika. A právě motýlkem celý vzhled doladíte, oživíte a sjednotíte. Jen nezapomínejte, že méně je někdy více, a proto se snažte vyhnout divokým barevným kombinacím a spíše se zaměřte na sladění barev s vaší partnerkou. Ať je všem okolo jasné, že patříte k sobě. 

- K obleku neodmyslitelně patří opasek. Vybírejte užší s decentní sponou. Kožený opasek slaďte s obuví.

- Ponožky k obleku volte tmavé, dostatečné dlouhé, abyste v případě, že se posadíte neměli holé lýtko.

- A jako poslední, nezapomeňte na bílé bavlnění rukavičky.

A ještě jede tip na závěr. Vždy než vyjdete s domu, ujistěte se, že máte čisté boty ;)