Jdete na svatbu? Jste ženich, svědek, tatínek nebo host? Tu pravou košili a doplňky vyberete u nás! Otevřeno máme i sobotu 9:00 - 12:00

Těšíme se na vás!

Když obyčejné tričko nestačí

https://cdn.myshoptet.com/usr/www.cityzenwear.cz/user/front_images/ogImage/hp.jpg?t=1687821319Značku CityZen založili tři kamarádi v roce 2018, které nadchnul nápad na tričko do nepohody. Vymysleli společně chytré tričko na kterém není vidět pot, snižuje zápach a odolá špíně. Trička jsou vyrobena ze 100% prémiové bavlny a jsou proto příjemná na dotek. Jsou 100% recyklovatelná a nezatěžují zbytečně naši planetu.

Firma rozšířila postupně své portfolio a v nabídce najdete nyní vedle triček například pohodlné spodní prádlo či samostatnou dámskou řadu. CityZen pochází z České republiky a výroba probíhá v Česku a na Slovensku. 

 


Jak tričko CityZen funguje?

 

shirt

Žádné skvrny a mapy od potu

Základem je, že na lícové straně materiálu není pot vidět. Vlhkost se rozprostře na rubu, odkud se díky prodyšnosti bavlny rychle odpaří, takže triko v nepříznivém počasí nechladí. A když na líci nebyl mokrý flek, nezůstane tam po něm ani typická „mapa“, když tričko uschne. Pot zkrátka zmizí beze stopy. Bez nepříjemného pachu. Pot je domovem vlhkomilných bakterií, které způsobují nepříjemný tělesný zápach. Tím, že se z polokošile CityZen pot rychle odpaří, se bakterie nemají kde množit a tělesný pach zůstává minimální.

Žádná špína

Na vnější straně je pánské triko hydrofobní - odpuzuje tekutiny, takže po něm volně stečou. Když se něčím při obědě pokapete, stačí nečistotu setřít vlhkým hadříkem, případně tričko omýt proudem vody.

Žádné varhánky

Hledáte nemačkavé tričko? Triko CityZen nebude nijak zvlášť pomačkané ani po dlouhém sezení například při cestě autem nebo letadlem. Vděčí za to kombinaci  nejkvalitnější bavlny a speciální úpravy CityZen.

 

 

Díky patentované technologii CityZen® se můžete spolehnout, že i po náročném dni v práci budete večer vypadat a cítit se fresh.

Oblečení CityZen mohou svými vlastnostmi směle konkurovat funkčním kouskům, přitom jsou elegantní a hodí se ke každému outfitu.

 

Vyberte si z naší nabídky oblečení CityZen: