Neprůhledná bílá košile

Krycí košile - dokonce i tetování zůstává skryto. 

Covershirt-kryci_kosile

Bílá košile to je prostě základ. Každý muž má ve své šatně alespoň jednu klasickou bílou košili. A to nejen na rodinné sešlosti a důležitá jednání. Po bílé sáhnete, když chcete vypadat seriózně. Jak víme, bílá košile dělá dobrý dojem.

8817_00f182_covershirt-222x320

V dnešní době je tetování velmi časté, je běžnou součástí každodenního života. Nicméně, sem tam se najdou případy, kdy chcete tetování skrýt - jako je pracovní pohovor nebo důležitá schůzka, kde není tetování vhodné. Jenže jak tetování skrýt? Díky neprůhledné košili ETERNA získáváte plnou svobodu. Protože každý člověk by měl mít - a díky krycí košili má - možnost rozhodnout se sám, kolik toho ukáže.

 

V případech, kdy je bezchybný styl důležitý, je neprůhledná bílá košile nutností - novou krycí košili ETERNA najdete pod číslem 8817. Košile je jedinečná díky inovativní konstrukci příze a mistrovskému tkaní OPAQUE . Košile není výhoda pouze pro tetované muže,  ale i pro muže s výrazným hrudním ochlupením. Ti také znají problém s běžnou  bílou košilí příliš dobře. Potřebují košili, která je vysoce kvalitní a neprůhledná.

Košile vyrobené ze 100% bavlny a nejjemnější keprové vazby, poskytuje maximální komfort. Další výhodou košile je nežehlivá úprava. Krycí bílou košili lze objednat ve střihu Modern Fit nebo Slim Fit.