Neprůhledná bílá košile

Krycí košile - dokonce i tetování zůstává skryto. 

Covershirt-kryci_kosile

Bílá košile to je prostě základ. Každý muž má ve své šatně alespoň jednu klasickou bílou košili. A to nejen na rodinné sešlosti a důležitá jednání. Po bílé sáhnete, když chcete vypadat seriózně. Jak víme, bílá košile dělá dobrý dojem.

8817_00f182_covershirt-222x320

V dnešní době je tetování velmi časté, je běžnou součástí každodenního života. Nicméně, sem tam se najdou případy, kdy chcete tetování skrýt - jako je pracovní pohovor nebo důležitá schůzka, kde není tetování vhodné. Jenže jak tetování skrýt? Díky neprůhledné košili ETERNA získáváte plnou svobodu. Protože každý člověk by měl mít - a díky krycí košili má - možnost rozhodnout se sám, kolik toho ukáže.

 

V případech, kdy je bezchybný styl důležitý, je neprůhledná bílá košile nutností - novou krycí košili ETERNA najdete pod číslem 8817. Košile je jedinečná díky inovativní konstrukci příze a mistrovskému tkaní OPAQUE . Košile není výhoda pouze pro tetované muže,  ale i pro muže s výrazným hrudním ochlupením. Ti také znají problém s běžnou  bílou košilí příliš dobře. Potřebují košili, která je vysoce kvalitní a neprůhledná.

Košile vyrobené ze 100% bavlny a nejjemnější keprové vazby, poskytuje maximální komfort. Další výhodou košile je nežehlivá úprava. Krycí bílou košili lze objednat ve střihu Modern Fit nebo Slim Fit.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení