Eterna WE CARE - udržitelná kolekce z obnovitelných materiálů

Udržitelná kolekce ETERNA z recyklovatelných a obnovitelných materiálů

  • Vyrobeno z obzvláště inovativního a udržitelného vlákna: Refibra ™ 
  • Hlavní složkou vlákna Refibra ™ je Tencel ™ z udržitelného lesnictví s příměsí až 30 procent zbytků bavlny, které vznikají při průmyslové výrobě oděvů 
  • Látka je biologicky odbouratelná
  • Knoflíky a štítky jsou také vyrobeny z recyklovaných a obnovitelných materiálů
  • Balení neobsahuje žádný nerecyklovatelné plasty
  • Vyrobeno CO² klimaticky neutrálním způsobem

     

Klimaticky neutrální díky kompenzaci CO² 

Při výrobě průměrného košile ETERNA dochází k uvolnění 8,7 kilogramu CO². Tato hodnota je poměrně nízká, protože ETERNA šetří energii a palivo v mnoha oblastech. Emisím CO²  se však během výroby nelze zcela vyhnout. Klimatická neutralita proto vzniká kompenzací.

 

Staráme se o budoucnost deštného pralesa

ETERNA finančně podporuje kompenzační projekty ke snížení CO² generovaného při výrobě košil. S pomocí nadace pro ochranu klimatu Myclimate podporuje ETERNA dva projekty na ochranu klimatu: v Keni a na Madagaskaru.
V důsledku kompenzačních projektů může ETERNA od 1. července 2017 vyrábět své prémiové košile, košile na míru a kolekci WE CARE zcela klimaticky neutrálním způsobem.

 

Zasaďte novou rozkvetlou louku 

Pojďme společně růst

S každým nákupem košile či polokošile z kolekce WE CARE získáte jako dárek od nás zdarma sáček plný semínek. Zasaďte semínka a sledujte jak kvete barevná louka plná květin i u vás doma. Vybudujte úkryt pro broučky na vaší rozkvetlé louce.

 

Rozhodněte se pro příjemný produkt i ohleduplný přístup k budoucímu životu.

udr_05