Eterna WE CARE - udržitelná kolekce z obnovitelných materiálů

Udržitelná kolekce ETERNA z recyklovatelných a obnovitelných materiálů

  • Vyrobeno z obzvláště inovativního a udržitelného vlákna: Refibra ™ 
  • Hlavní složkou vlákna Refibra ™ je Tencel ™ z udržitelného lesnictví s příměsí až 30 procent zbytků bavlny, které vznikají při průmyslové výrobě oděvů 
  • Látka je biologicky odbouratelná
  • Knoflíky a štítky jsou také vyrobeny z recyklovaných a obnovitelných materiálů
  • Balení neobsahuje žádný nerecyklovatelné plasty
  • Vyrobeno CO² klimaticky neutrálním způsobem

     

Klimaticky neutrální díky kompenzaci CO² 

Při výrobě průměrného košile ETERNA dochází k uvolnění 8,7 kilogramu CO². Tato hodnota je poměrně nízká, protože ETERNA šetří energii a palivo v mnoha oblastech. Emisím CO²  se však během výroby nelze zcela vyhnout. Klimatická neutralita proto vzniká kompenzací.

 

Staráme se o budoucnost deštného pralesa

ETERNA finančně podporuje kompenzační projekty ke snížení CO² generovaného při výrobě košil. S pomocí nadace pro ochranu klimatu Myclimate podporuje ETERNA dva projekty na ochranu klimatu: v Keni a na Madagaskaru.
V důsledku kompenzačních projektů může ETERNA od 1. července 2017 vyrábět své prémiové košile, košile na míru a kolekci WE CARE zcela klimaticky neutrálním způsobem.

 

Zasaďte novou rozkvetlou louku 

Pojďme společně růst

S každým nákupem košile či polokošile z kolekce WE CARE získáte jako dárek od nás zdarma sáček plný semínek. Zasaďte semínka a sledujte jak kvete barevná louka plná květin i u vás doma. Vybudujte úkryt pro broučky na vaší rozkvetlé louce.

 

Rozhodněte se pro příjemný produkt i ohleduplný přístup k budoucímu životu.

udr_05

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení