Prohlédněte si novou kolekci pánských svetrů a vestiček | Prodloužena otevírací doba prodejny do 18:30 Hod. | Největší nabídka nežehlivých košilí Eterna |

Soraya

180
355011803550

Stránka 1 z 2 - 29 položek celkem

 • Manžetové knoflíčky Soraya Kód: SOR87
  ihned
  Čtvercové manžetové knoflíčky značky Soraya. Povrch knoflíčků je ve stříbrném lesku, střed knoflíčků je vypněn lehce leským růžovým vzorem. Rozměr: 16x16mm. Elegantní doplněk pro společenské a svatební příležitosti. Jednoduché zapínání. Knoflíčky jsou balené v malé krabičce.

  180 Kč / ks
 • Manžetové knoflíčky Soraya Kód: SOR88
  ihned
  Čtvercové manžetové knoflíčky značky Soraya. Povrch knoflíčků je ve stříbrném lesku, střed knoflíčků je vyplněn lehce leským zlatým vzorem. Rozměr: 16x16mm. Elegantní doplněk pro společenské a svatební příležitosti. Jednoduché zapínání. Knoflíčky jsou balené v malé krabičce.

  180 Kč / ks
 • Manžetové knoflíčky Soraya Kód: SOR55
  ihned
  Manžetové knoflíčky značky Soraya v lesklém provedení. Materiál: kov v kombinaci černé a stříbrné barvy se vzorem.

  360 Kč / ks
 • Manžetové knoflíčky Soraya Kód: SOR63
  ihned
  Manžetové knoflíčky značky Soraya, kombinace lesklého a satinovaného provedení. Materiál: kov ve stříbrné a zlaté barvě.

  360 Kč / ks
 • Manžetové knoflíčky Soraya Kód: SOR80
  ihned
  Atraktivní manžetové knoflíčky. Plastický povrch knoflíčků. Kombinaci matného a leského provedení. Knoflíčky jsou z kovu ve stříbrné barvě. Rozměr: 15x15mm. Elegantní doplněk pro společenské a svatební příležitosti. Stříbrné knoflíčky jsou univerzální, lze jej nosit ke všem barvám košilí....

  360 Kč / ks
 • Manžetové knoflíčky Soraya Kód: SOR109
  ihned
  Decentní manžetové knoflíčky ve stříbrné barvě v lesklém provedení. Knoflíčky jsou zdobeny kombinací plastických destiček v šedé barvě. Rozměr: 15x10mm. Elegantní doplněk pro společenské a svatební příležitosti. Jednoduché zapínání. Knoflíčky jsou balené v malé krabičce.

  360 Kč / ks
 • Manžetové knoflíčky Soraya se štrasy Kód: SOR64
  ihned
  Elegantní manžetové knoflíčky v satinovaném provedení zdobené štrasovými kamínky. Knoflíčky jsou z kovu ve stříbrné barvě se štrasy.Rozměr: 16x16mm >Elegantní doplněk pro společenské a svatební příležitosti. Jednoduché zapínání. Knoflíčky jsou balené v malé krabičce.

  360 Kč
 • Manžetové knoflíčky Soraya se štrasy Kód: SOR98
  ihned
  Společenské manžetové knoflíčky obdelníkového tvaru ve stříbrné barvě zdobené řádkami štrasových kamínků. Knoflíčky zanačky Soraya. Elegantní doplněk pro společenské a svatební příležitosti. Jednoduché zapínání. Rozměr: 20X10mm

  360 Kč / ks
 • Manžetové knoflíčky Soraya se štrasy Kód: SOR101
  ihned
  Manžetové knoflíčky obdelníkového tvaru, matného vzhledu se třemi tenkými linkami a štrasovým kamínkem. Knoflíčky značky Soraya.Rozměr: 18x12mm Elegantní doplněk pro společenské a svatební příležitosti. Jednoduché zapínání. Knoflíčky jsou balené v malé krabičce.

  360 Kč / ks
 • Manžetové knoflíčky Soraya se štrasy Kód: SOR111
  ihned
  Společenské čtvercové manžetové knoflíčky v leském provedení stříbrné barvy. Knoflíčky jsou zdobeny diagonálou ze štrasových kamínků. Rozměr: 18x18mm. Elegantní a luxusní doplněk pro svatební a společenské příležitosti. Stříbrné knoflíčky jsou univerzální, lze je nosit ke všem barvám košilí....

  360 Kč / ks
 • Manžetové knoflíčky Soraya se štrasy Kód: SOR119
  ihned
  Obdelníkové manžetové knoflíčky ve stříbrné barvě zdobené kombinací lesklého a matného povrchu. Knoflíček je ozdoben štrasovým kamínkem. Rozměr: 20x14mm. Elegantní a luxusní doplněk pro svatební a společenské příležitosti. Stříbrné knoflíčky jsou univerzální, lze je nosit ke všem barvám košilí....

  360 Kč / ks
 • Manžetové knoflíčky Soraya vhodné pro gravírování Kód: SOR96
  ihned
  Manžetové knoflíčky obdelníkového tvaru značky Soraya. Materiál: kov ve zlaté barvě v matovém prvedení. Elegantní doplněk pro společenské a svatební příležitosti. Jednoduché zapínání.

  360 Kč / ks
 • Manžetové knoflíčky Soraya vhodné pro gravírování Kód: SOR100
  ihned
  Manžetové knoflíčky ve zlaté barvě plastického tvaru. Elegantní doplněk pro společenské a svatební příležitosti. Jednoduché zapínání. Knoflíčky jsou v malé krabičce.

  360 Kč / ks
 • Manžetové knoflíčky Soraya vhodné pro gravírování Kód: SOR104
  ihned
  Čtvercové manžetové knoflíčky značky Soraya. Knoflíčky jsou v leském provedení ve zlaté barvě. Po strách jsou dvě ozdobné linky. Elegantní doplněk pro společenské a svatební příležitosti. Jednoduché zapínání.

  360 Kč / ks
 • Manžetové knoflíčky Soraya vhodné pro gravírování Kód: SOR29
  ihned
  Manžetové knoflíčky značky Soraya v satinovaném provedení. Materiál: kov ve stříbrné barvě. Manžetové knoflíčky jsou dodávány v dárkové krabičce.

  360 Kč / ks
Další produkty

Stránka 1 z 2 - 29 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.