Bavlněný krep - vynikající materiál na košile do horkých dnů

Dovolená - adrenalin x pohoda, cestování x chalupa, setkání s přáteli x rozjímání o samotě - představy máme každý jiné, ale všichni si potřebujeme "po svém" odpočinout.

kepr

Žehlení košile nikdo do odpočinkového programu 100% nezahrne. Proto se pánské košile s krepovou úpravou hodí přibalit na dovolenou. S žehlením si starosti nedělejte! Není potřeba, nežehlí se.

Krep je tkanina, která má vlnitý, zrnitý povrch. Krepový materiál je prodyšný, zpravidla nemačkavý. Strukturovaný povrch krepu nepřiléhne na tělo a tím umožní dobrou cirkulaci vzduchu a drží tak letní teplo od pokožky.

Pokud se materiál řasí po vyprání není to závada, ale vlákna si udržují původní úpravu, aby nedošlo k vyrovnání povrchu tkaniny a tím ztrátě krepového vzhledu a prodyšnosti – nadýchanosti materiálu.

Bavlněný krep je vynikající materiál na košile, příjemný na nošení i v horkých letních dnech a svým bezúdržbovým provedením je super na cestování, dovolené.

Vyberte zde!

Košile Comfort Fit "Krep" s krátkým rukávem Modrá Košile Comfort Fit "Krep" s krátkým rukávem Modrá / Bílá Košile Eterna Modern Fit "Krep" s krátkým rukávem Červená / Modrá