Jdete na svatbu? Jste ženich, svědek, tatínek nebo host? Tu pravou košili a doplňky vyberete u nás! Otevřeno máme i sobotu 9:00 - 12:00

Těšíme se na vás!

Nežehlivé bavlněné košile Eterna

Skončete se žehlením! Košile Eterna žehlit nemusíte!

Víte, že každá žena tráví týdně v průměru 55 minut žehlením? Také Vy se děsíte hromady košilí, které čekají na vyžehlení?

kombinace

 

Zapomeňte jednou provždy na zmačkané rukávy, límečky a manžety - s košilemi Eterna ušetříte spoustu času, který můžete strávit jinak než u žehlicího prkna.

1

Při výrobě košilí Eterna je kladen veliký důraz na kvalitu tkaniny, materiály jsou zpracovávané ve švýcarských přádelnách, kde bavlna získává svoji jedinečnou nežehlivou úpravu. Není použita chemická cesta úpravy tkaniny, ale zpracování vlákna tlakem.

 

A jak vlastně nežehlivá úprava u košilí funguje?

Úplně jednoduše. Košili vyperete běžným způsobem. Vynechejte však aviváž, ta na košile nepatří, poškozuje vlákna bavlny a materiál by tím ztrácel na kvalitě. Košili po vyprání pověsíte na ramínko, tahem urovnáte švy a necháte uschnout. Košile se sama vyrovná a Vy ji nemusíte žehlit

ETERNA-3116_38x177-3116_50x94p-3116_32x94p-3116_12x94p

 

Eterna se jako jediná značka pánských košil se může pochlubit automatickým samodožehlováním za pomoci tělesného tepla během nošení. Pánové tuto vlastnost rádi ocení, zejména pokud často sundávají sako. Košile nemá tendence se mačkat a sklady, které se na košili vytvoří, za chvíli mizí. 

 

Další vynikající vlastností košilí Eterna je úprava Antismell.

Jedná se o efektivní a dermatologicky nezávadnou antipachovou úpravu, která patří k nejvýznamnějším inovacím textilního průmyslu. Nepříjemné pachy, jako jsou cigaretový kouř, tuk či pachy jídel, se prostřednictvím molekuly cyklodextrinu zachytí a uvolní se až během praní, kdy jsou odstraněny. A co je důležité - antipachový efekt vydrží po celou dobu životnosti košile!

ETERNA_ss20_haka_3863_32_FS82_CMYK_

Košile Eterna si můžete přijít prohlédnout a vyzkoušet do naší prodejny Kravaťák.cz v Praze na Vinohradech. Vybrat si budete moci z košilí v klasickém i slim střihu, včetně variant s prodlouženými rukávy i v nadměrných velikostech.

Obchod Kravaťák.cz je dloholetým prodejcem košilí Eterna s největší skladovou zásobou v České republice.

Přijďte si k nám Eternu vyzkoušet a přestaňte jednou provždy s žehlením košilí!

 

ETERNA_ss20_haka_3916_19_F070_CMYK

 

03_Herkunft_FinestFabrics oeko-tex-logo