Z L E V N I L I jsme naše nejprodávanější košile od ETERNY !
Bestsellery v akci najdete zde >>

Jaký střih košile si mám vybrat?

V dnešní době vybrat velikost košile není jen tak. Nejprve se zaměřte na správný střih košile. Díky následující charakteristice, jednoduše vyberete střih, který vám bude vyhovovat. Jakmile vyberete střih, vezměte do ruky krejčovský metr a dle ukázky se změřte. Naměřené hodnoty pak porovnejte s naší velikostní tabulkou.

Gr-ssenundschnittlandingpage

 

 

Hemd Schnittlinie SS_vorne

 

SUPER SLIM

Ukažte figuru! Střih pro štíhlé a vypracované postavy.

Střih Super Slim Fit je extra proštíhlený a je ideální pro všechny muže s velmi štíhlou postavou. Košile musí dokonale sedět! Typická cílová skupina pro Super Slim jsou mladí muži, kteří si kupují svoji první košili - ať už na závěrečný ples tanečního kurzu, na promoci nebo na pohovor. 

Super Slim Fit skvěle padne na úzká ramena a zdůrazní štíhlý pas. Při formálních  příležitostech sedí dokonale v saku nebo vestě, ve volném čase podtrhuje neformální a elegantní styl - hodí se k modernímu obchodnímu outfitu i na procházku městem, večer v klubu nebo na první rande.

 

 

 

Hemd Schnittlinie SF_vorne

 

SLIM FIT

DNES JIŽ STANDARD MEZI KOŠILEMI - Košile, která kopíruje postavu, ale přesto ponechává dostatek pohodlí !

Slim střih (proštíhlený střih) je vhodný pro štíhlou / normální postavu - košile nenásilně kopíruje siluetu těla a nad opaskem a na zádech se nehromadí přebytečná látka. Proštíhlená košile sluší mužům se štíhlou postavou i těm, kteří chtějí zdůraznit trénovanou horní část těla. Košile vás v žádném případě nesmí škrtit a omezovat váš pohyb.

Tento střih je oblíbený již u větší částí zákazníků nejen Eterny.

Sportovní a elegantní zároveň - bez ohledu na to, jak kombinujete Slim Fit košili - ať už příležitostně s džínami a teniskami nebo v business  stylu v kanceláři s oblekem.

 

 

 

Hemd Schnittlinie MF_vorne

 

MODERN FIT

OPRAVDOVÁ KLASIKA - Pro ty, kteří chtějí dodat klasickému střihu trochu šmrnc


Střih Modern Fit (Regular Fit) je základní střih Eterny pro běžný typ pánské postavy. Košile jsou v pase malinko zúžené přibližně o 5 % z obvodu klasického rovného střihu (Comfort Fit) a díky tomu dokonale padnou. Skvěle sedí i mužům s poctivou postavou. Modern Fit je střihem, který se více řídí aktuálními módními trendy a často se nosí bez obleku. 

 

 

 

Hemd Schnittlinie CF_vorne

 

COMFORT FIT

POHODLNOST NADEVŠE - Pro ty, kteří nechtějí cítit žádné omezení

Comfort Fit je klasický rovný košilový střih, pohodlný a nezúžený v pase. Přestože se jedná o klasický střih košile i zde se Eterna překonala a košile působí velmi moderním dojmem. Díky lepšímu umístění rukávu a tenčímu obvodu přebytečná látka zmizela což znamená méně záhybů na rukávu. Také zapomeňte na zbytečné zadní zášivky - košile tak působí mladistvým dojmem a opět zmizela přebytečná látka.

Comfort Fit je vhodný svou pohodlností především plnější postavy.

 


 

V případě individuálního požadavku lze vyrobit košile Eterna přímo na míru! Doba dodání košile na míru je 4 týdny. Cena za zhotovení je s příplatkem 900,- Kč. Objednávky zasílejte na obchod@kravatak.cz.