Jdete na svatbu? Jste ženich, svědek, tatínek nebo host? Tu pravou košili a doplňky vyberete u nás! Otevřeno máme i sobotu 9:00 - 12:00

Těšíme se na vás!

Praktický návod jak se změřit pro ideální velikost košile

SPRÁVNÝ STŘIH JE ZÁKLAD

Chcete-li najít perfektně padnoucí košili, měli byste nejprve určit správný střih.
ETERNA má čtyři střihy, které vám zde představujeme:


superslim2


EXTRA ÚZKÝ STŘIH

Super Slim

Extra přiléhavý střih pro velmi štíhlé muže. Tento střih je navržen tak, aby těsně přiléhal k tělu, zdůrazňoval štíhlý pas a přirozeně obepínal hrudník a ramena.

KOŠILE VE STŘIHU SUPER SLIM

 


slim fit2

PROŠTÍHLENÝ STŘIH

Slim Fit

Díky užšímu střihu jsou košile vhodné zejména pro štíhlé muže. Tento střih zdůrazňujícím přirozené linie těla, aniž by omezoval pohyb. Je ideální pro muže, kteří chtějí vypadat stylově.

KOŠILE VE STŘIHU SLIM FIT

 

 


modern fit_1


MODERNÍ STŘIH

Modern Fit

Košile ve střihu modern fit jsou vhodné pro muže, kteří hledají rovnováhu mezi klasickým a slim fit střihem. Tento střih je ideální pro muže s normální nebo mírně atletickou postavou, kteří chtějí pohodlnou košili s mírně tvarovaným vzhledem.

KOŠILE VE STŘIHU MODERN FIT

 


comfort fit3


POHODLNÝ STŘIH

Comfort Fit

Košile ve střihu comfort fit jsou ideální pro muže, kteří preferují volnější a pohodlnější oblečení. Tento střih je navržen tak, aby poskytoval dostatek prostoru v oblasti hrudníku, pasu a rukávů, což zajišťuje maximální pohodlí a volnost pohybu. Comfort fit košile jsou vhodné pro muže s robustnější postavou

KOŠILE VE STŘIHU COMFORT FIT

 JAK SE SPRÁVNĚ ZMĚŘIT

Správné změření před výběrem košile je klíčem k dosažení dokonalého vzhledu a pohodlí. Špatně padnoucí košile může působit nevzhledně, omezovat pohyb a být celkově nepohodlná. Když si uděláte čas na pečlivé změření, zajistíte, že košile bude sedět přesně tak, jak má, zvýrazní vaši postavu a poskytne potřebný komfort po celý den. 

 

image (68)

1 Ι VELIKOST KOŠILE - VELIKOST KRKU

Chcete-li určit správnou velikost krku / velikost límce, umístěte krejčovský metr kolem krku, těsně pod hrtan, v místě, kde bude později sedět límeček košile. Při měření byste měli mít ukazováček mezi krkem a krejčovským metrem, aby límec pohodlně seděl a nezařezával se do krku.

 

 

image (69)

2 Ι OBVOD HRUDNÍKU

Obvod horní části těla se u žen označuje jako velikost poprsí a u mužů často jako velikost trupu. Ta se měří ve výšce hrudníku v nejsilnějším bodě (obvykle na úrovni bradavek) kolem celé horní části těla.

 

 

 

image (70)

3 Ι OBVOD PASU

Chcete-li zjistit velikost pasu,  měřte v úrovni pasu v nejužším místě.  

 

 

 

 POROVNÁNÍ STŘIHŮ PRO KOŠILE ETERNA

VELIKOSTNÍ TABULKA

image (29)


 

 VYBERTE SI KOŠILI Z NAŠÍ NABÍDKY: