Z L E V N I L I jsme naše nejprodávanější košile od ETERNY !
Bestsellery v akci najdete zde >>

Pohodlný home office: tepláky a zoom košile

"Uvolněný pátek“ se stal součástí našich pracovních životů. Všední realitou, je pro hodně z nás, práce z domova - home office.

Ukazuje se, že i v době postcovidové se stane práce z domova nedílnou součástí našich životů, mnohdy se ukazuje jako efektivnější.

caruso-home-office2-2020_2

Aby nedošlo k tomu, že soukromý i pracovní život nám doma splyne v jedno je dobré použít třeba tzv. „převlékací“ pravidlo. Když pracuji obléknu se „pracovně“, aby došlo k oddělení pracovního a soukromého času. Předpokládejme, že pokud máme na sobě něco „pracovního“, nutí nás to více se pracovně soustředit.

 

currentFile.subject

„Covidová zkušenost nás trochu zhýčkala, zvykli jsme si na pohodlnost tepláků a triček, doufejme, že módní tvůrci nás v nich do města v budoucnu nepošlou, ale nepochybně jsou již dnes vidět trendy pohodlnějšího oblečení pro všechny příležitosti.“

 

 

 

 

Pohodlnému „byznys oblečení“ se věnují i módní návrháři. Pro letošní rok je barvou roku šedá a žlutá.

Na přehlídkových molech se objevuje kombinace šedé teplákoviny se svítivě optimistickou žlutou barvou.

letosni-barvy 

Většina z nás se často potkává pouze na videokonferencích a realitou se stalo, že si hlídáme oblečení, kde jsem vidět. Vžil se již termín „zoom košile“, což znamená košile připravená nedaleko počítače, kterou v rychlosti oblékneme před poradou, třeba k těm teplákům nebo čemukoliv co se doma nosí.

zoom-kosile-2021

To, že v karanténě nepotřebujeme kupovat týdně nové oblečení, které se vyhazuje, potvrzuje trendy poslední doby, že výběr kvalitního, pohodlného oblečení nás posouvá k ohleduplnějšímu, ekologickému chování.

photo-1519071001089-ea7232d283f7

Německá značka ETERNA je již delší dobu zapojena do programu udržitelné výroby v textilním průmyslu. Výsledky své práce již nabízí zákazníkům, kterým není lhostejný vývoj klimatu naší Země. Zajímavé je zapojení do Myclimate neutral Shirt a stále se rozšiřující nabídka košil a polokošil řady WE CARE. Kolekce WE CARE spojuje udržitelnost s neformálním vzhledem a pohodlným nošením. Označení WE CARE zaručuje použití recyklovatelných materiálů a obnovitelné zdroje.

image (9)_edited