Pohodlný home office: tepláky a zoom košile

"Uvolněný pátek“ se stal součástí našich pracovních životů. Všední realitou, je pro hodně z nás, práce z domova - home office.

Ukazuje se, že i v době postcovidové se stane práce z domova nedílnou součástí našich životů, mnohdy se ukazuje jako efektivnější.

caruso-home-office2-2020_2

Aby nedošlo k tomu, že soukromý i pracovní život nám doma splyne v jedno je dobré použít třeba tzv. „převlékací“ pravidlo. Když pracuji obléknu se „pracovně“, aby došlo k oddělení pracovního a soukromého času. Předpokládejme, že pokud máme na sobě něco „pracovního“, nutí nás to více se pracovně soustředit.

 

currentFile.subject

„Covidová zkušenost nás trochu zhýčkala, zvykli jsme si na pohodlnost tepláků a triček, doufejme, že módní tvůrci nás v nich do města v budoucnu nepošlou, ale nepochybně jsou již dnes vidět trendy pohodlnějšího oblečení pro všechny příležitosti.“

 

 

 

 

Pohodlnému „byznys oblečení“ se věnují i módní návrháři. Pro letošní rok je barvou roku šedá a žlutá.

Na přehlídkových molech se objevuje kombinace šedé teplákoviny se svítivě optimistickou žlutou barvou.

letosni-barvy 

Většina z nás se často potkává pouze na videokonferencích a realitou se stalo, že si hlídáme oblečení, kde jsem vidět. Vžil se již termín „zoom košile“, což znamená košile připravená nedaleko počítače, kterou v rychlosti oblékneme před poradou, třeba k těm teplákům nebo čemukoliv co se doma nosí.

zoom-kosile-2021

To, že v karanténě nepotřebujeme kupovat týdně nové oblečení, které se vyhazuje, potvrzuje trendy poslední doby, že výběr kvalitního, pohodlného oblečení nás posouvá k ohleduplnějšímu, ekologickému chování.

photo-1519071001089-ea7232d283f7

Německá značka ETERNA je již delší dobu zapojena do programu udržitelné výroby v textilním průmyslu. Výsledky své práce již nabízí zákazníkům, kterým není lhostejný vývoj klimatu naší Země. Zajímavé je zapojení do Myclimate neutral Shirt a stále se rozšiřující nabídka košil a polokošil řady WE CARE. Kolekce WE CARE spojuje udržitelnost s neformálním vzhledem a pohodlným nošením. Označení WE CARE zaručuje použití recyklovatelných materiálů a obnovitelné zdroje.

image (9)_edited

 

                                                                    

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení