Žehlení košile

Rychlokurz. Žehlení košile není zrovna oblíbená činnost. Ovšem ve zmačkané košili nepůsobí nikdo přitažlivě ani seriózně. Pokusíme se vám dát návod jak na to:

 * Po vyprání nenechávejte košile zbytečně dlouho ležet v pračce, třeba dva dny....

* Začněte přežehlením límečku, pěkně si ho vyrovnejte a nezapomeňte špičkou žehličky pěkně porovnat i šev který spojuje límeček s košilí

* Jako odpočinkovou část si přežehlete zadní díl košile, stačí urovnat a opatrně, aby nevznikly sklady přežehlit postupně celý zadní díl

* Více pozornosti věnujte bočním švům, aby při přežehlení nedošlo k jejich nakrabacení

* Při žehlení předního dílu již musíte být pozornější, část, kde jsou knoflíkové dírky zvládnete v pohodě. Ostražitější buďte u části s knoflíčky a precizně zajeďte     špičkou žehličky mezi jednotlivé knoflíčky.

* Lahůdkou je žehlení rukávů. Složte si rukáv na polovičku. Poctivě, pomalu srovnejte sklady do manžety a doslova vymazlete rukáv v místě vsazení do košile. Otočte rukáv na druhou polovičku a proces opakujte. Nepropadejte panice, nejlepší přichází....s takto vyžehleným rukávem na kterém je nyní prožehlen překlad v polovičce vůbec nevycházejte, musíte se tohoto zažehleného skladu zbavit. Nyní si rukáv rozložte, tak, aby překlad byl nahoře a mohl být rozžehlen. Rozžehlení proveďte pouze špičkou žehličky, aby jste nevyrobili další sklad a v hlavě rukávu buďte precizní.

* Jako poslední je manžeta košile....pokud se po přečtení na žehlení chcete vykašlat, tak vám rozumíme a víme jak ušetřit

**čas, který jistě využijete příjemněji

**energii svoji

**energii elektrickou

vyberte si nežehlivou, bavlněnou košili německého výrobce ETERNA, kterou Vám můžeme doporučit i na základě našich dlouholetých zkušeností s těmito výrobky a jejich prodejem i v naší kamenné prodejně.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení