Dřevěný motýlek - aktuální modní doplněk

Modní dřevěný motýlek je skvělým pohodlným a praktickým doplňkem k různým příležitostem. Má jednoduché zapínání, nevyžaduje složité vázání. Nemusíte se obávat váhy motýlku, je opravdu lehoučký, nebudete o něm vědět.
 
Jako doplněk ho můžete využít snad na všechny společenské příležitosti, kde není předepsán dress code. S nadcházející svatební sezónu neváhejte využít dřevěný motýlek pro ženicha nebo jiné účastníky obřadu. Některé modely jsou již v kompletu s manžetovými knoflíčky, dřevěnými a některé jsou doplněny kapesníčkem do saka ze stejného materiálu, který je použitý na motýlku. Tím krásně doladíte svůj celkový vzhled a pokud se Vám podaří se barevně sladit s partnerkou ta bezva.
 
 
 
Dřevěný motýlek můžete kombinovat do pánského obleku, ale i k bavlněné vzorované košili v ležérním stylu. Mnohdy může být dřevěná motýlek originálním doplňkem dámského outfitu v pánském stylu.
 
Dřevěný motýlek můžete využít i jako dárek. Nově jsme zařadili do nabídky i dřevěné motýlky české výroby, které se dodávají v dárkovém balení s oblíbenými tématickými designy, jako je golfista, vousáč, motorkář, myslivec...