Košile z nanovláken "LOTOS EFEKT" se neušpiní

Koupit košili

Perfektní košile zůstává vždy čistá!

banner_dite_nano
Představujeme Vám „
ETERNA LOTUS SHIRT“ - košili z nanovláken s inovativním efektem lotosového květu. Lotosový květ leknínu má tu zvláštní vlastnost, že se nedá ušpinit tekutými nečistotami. Na povrchu okvětních lístků jsou drobné krystaly, které pomáhají stékání tekutých látek z květu. Právě tato technika je nyní využita pro produkci látek na košile, které se nedají ušpinit tekutou látkou.  

Díky inovativní nanotechnologii lze nečistoty jednoduše setřít, protože nemohou proniknout látkou. Nanomateriály jsou díky svým fyzikálním vlastnostem vzdušné a lehké. Jejich povrch je specifický vysokou porozitou, ale malou velikostí pórů. Nanotechnologie použitá na výrobu materiálu této košile zaručuje, že je látka propustná pro vodní páry, ale nepropustná pro vodu v kapalném skupenství. Tato unikátní technologie tkaninu "uzavře" pro tekutinu, ale přitom zůstává vzdušná a prodyšná.

Tato bílá, lehce propasovaná košile je vyrobena z vysoce kvalitní 100% nežehlivé bavlny, nemá náprsní kapsu. Díky svým specifickým vlastnostem použité nanotechnologie slibuje celý den pohodlí při nošení.

lotos_nano_2020_banner 

lista_info

 

 

Koupit zde!

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.