Košile z nanovláken Eterna Lotus se neušpiní

Představujeme Vám Eterna Lotus Shirt - košili z nanovláken s inovativním efektem lotosového květu. Lotosový květ leknínu má tu zvláštní vlastnost, že se nedá ušpinit tekutými nečistotami. Na povrchu okvětních lístků jsou drobné krystaly, které pomáhají stékání tekutých látek z květu. Právě tato technika je nyní využita pro produkci látek na košile, které se nedají ušpinit tekutou látkou.  

banner_dite_nano


Perfektní košile zůstává vždy čistá!

Díky inovativní nanotechnologii lze nečistoty jednoduše setřít, protože nemohou proniknout látkou. Nanomateriály jsou díky svým fyzikálním vlastnostem vzdušné a lehké. Jejich povrch je specifický vysokou porozitou, ale malou velikostí pórů. Nanotechnologie použitá na výrobu materiálu této košile zaručuje, že je látka propustná pro vodní páry, ale nepropustná pro vodu v kapalném skupenství. Tato unikátní technologie tkaninu "uzavře" pro tekutinu, ale přitom zůstává vzdušná a prodyšná.

Tato bílá, lehce propasovaná košile je vyrobena z vysoce kvalitní 100% nežehlivé bavlny, nemá náprsní kapsu. Díky svým specifickým vlastnostem použité nanotechnologie slibuje celý den pohodlí při nošení.

lotos_nano_2020_banner 

lista_info