Recenze na Funkční business košili PURE

Funkční košile byla i pro nás velkou novinkou, nevěděli jsme, co od ní můžeme očekávat. Proto jsme vybrali kravaťáka, který ji pro Vás řádně otestoval.

 Jak byl s košilí spokojený kravaťák Jindřich?

"Do práce nosím košile každý den. Takže jich mám doma opravdu hodně. Různé značky, materiály dokonce i nějakou košili na míru. Prostě různé kvality. Na některých se najdou menší mouchy na některých větší. Ale tato funkční košile fakt nemá chybu. Je z velice příjemného materiálu, nikde neškrtí a je opravdu pružná. A co tedy nejvíce oceňuji, je její jednoduchá údržba. Košili vyperu, pověsím na ramínko a je to. Žádné žehlení není potřeba! Řekli mi, že košile je tak dokonalá, že v ní můžu i sportovat, tomu jsem opravdu nevěřil. Tak jsem to zkusil. Přes léto do práce jezdím na kole, cyklostezkou podél Vltavy až do centra. I v tomto náročném testu košile obstála. Při příjezdu do kanceláře nebyla propocená - žádné mokré skvrny, zmačkaná ani nijak nevábně nevoněla. S touto košilí mám jistotu, že i když se po dlouhém pracovním dni sejdu s přáteli, tak stále vypadá, jako když jsem si jí ráno vzal na sebe. Dalším zatěžkávacím testem prošla, tedy spíše se proletěla. Vzal jsem si jí na sebe do letadla, když jsem jel a konferenci do Turecka. Opět musím vyzdvihnout, jak je pohodlná, během cesty jsem měl pocit, že ani na sobě nemám košili - nikde nic neškrtilo, netlačilo, nepřekáželo. Ani po tříhodinovém letu nebyla košile zmačkaná."

IMG-20190716-WA0057    IMG-20190716-WA0060_edited   IMG-20190716-WA0026_edited

"Pouze v jednom jediném případě jsem ji promáčel a to, když jsem s ní šel do bazénu. Takže vodě odolná není :) ale to nikdo netvrdil" ;) 

"Díky moc za možnost košili vyzkoušet. S funkční košilí Pure jsem nadmíru spokojený a určitě si pořídím další." Jindra